ligumi

Uzņēmuma vadītājs vienmēr meklē veidus, kā palielināt produktivitāti, lai padarītu savu uzņēmumu rentablāku. Lai to panāktu uzņēmuma vadītājam vajadzētu visu uzmanību koncentrēt uz pamatdarbību. Taču, lai ar ko uzņēmums nodarbotos, viena joma, kuru nedrīkst ignorēt ir grāmatvedības uzskaite. Tai ir jāpievērš patstāvīga uzmanība ne vien, lai nerastos problēmas ar VID, bet arī, lai saprastu vai bizness nes peļņu vai iet uz grunti. Bieži vien atšķirība starp peļņas un zaudējumu gūšanu ir saistīta ar grāmatveža kvalifikāciju. Pareiza grāmatvedība nozīmē labu biznesu. Labs grāmatvedis ne vien nodrošinās pareizu darījumu uzskaiti, bet arī sniegs vērtīgus padomus kā optimizēt izmaksas un izvēlēties labākās stratēģijas uzņēmuma darbībai.

Kur atrast šādu kvalificētu grāmatvedi? Jāņem vērā, ka šādas kvalifikācijas speciālisti nemaksā lēti, arī izdevumi viņiem nepieciešamajā infrastruktūrā un tehnoloģijās nebūs mazi. Tajā pašā laikā uzņēmumam ir nepieciešami līdzekļi pamatdarbības palielināšanai. Turklāt, vienmēr pastāv grāmatvedības uzskaites kļūdu iespējamība, kas var radīt negatīvas (un dārgas) sekas.

Labākais veids kā atrisināt šo problēmu ir SIA “Mensarius” ārpakalpojuma grāmatvedības pakalpojumi. Lūk galvenie iemesli kādēļ izvēlēties tieši mūsu pakalpojumus:

 

Sakiet ardievas papildu izmaksām

Izmantojot SIA “Mensarius” grāmatvedības ārpakalpojumus, jūs vairs nemaksāsiet grāmatvežiem mēneša algu. Jums nebūs jārūpējas par viņu apmācību. Un neaizmirsīsim izdevumus, kas saistīti ar atvaļinājumiem, pabalstiem, grāmatvedības programmatūru, biroja piederumiem un aparatūru.

 

Piekļūstiet finanšu datiem jebkurā laikā un vietā

Tas ir mākoņa grāmatvedības programmu skaistums. SIA “Mensarius” nodrošina vismodernāko grāmatvedības mākoņpakalpojumu risinājumus. Ja vien jums ir piekļuve internetam, jūs varat piekļūt failiem un pārskatiem no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

Tas ļauj reālā laikā redzēt finanšu datus un ierakstus. Pilnībā pārredzot savas finanses, jūs varat justies pārliecināti un pieņemt apzinātus biznesa lēmumus.

 

Samaziniet iespējamos riskus

Neviens nevēlas iekulties nepatikšanās ar VID un pamatota iemesla dēļ - viņi nevilcināsies sodīt jūsu uzņēmumu. Un, kad tas notiks, jūs varat sagaidīt milzīgus naudas sodus vai pat ko vēl nopietnāku. Tā ir biedējoša realitāte, kas prasa reālu risinājumu. Šāda apziņa samazina morāli, kas nenāk par labu uzņēmuma izaugsmei. Vienīgais veids, kā to novērst, ir uzticami grāmatvedības ārpakalpojumi. Izmantojot SIA “Mensarius” pakalpojumus Jūs atkal ietaupāt naudu un laiku, kā arī novēršat stresu. Mūs sniegtie pakalpojumi ir apdrošināti. Tas nozīmē, ka jūs varat būt mierīgi. Ja VID uzrēķinās jūsu uzņēmuma soda naudu mūsu vainas dēļ, mēs to samaksāsim jūs vietā.

 

Drošība pirmajā vietā

Ir ne mazums gadījumu, kad šķietami uzticami darbinieki ir nozaguši uzņēmuma naudu. Šādas situācijas var rasties ja maksājumu sagatavo un izpilda viena persona. SIA “Mensarius” pakalpojumi samazinās iekšējās krāpšanas risku. Mēs sagatavosim jūsu maksājumus un jums atliks tikai tos izpildīt.

 

Jūsu finanses ir kārtībā

Kā uzņēmuma vadītajam jums jābūt pārliecinātam par lēmumiem, kurus pieņemat. To ir grūti izdarīt, ja neesat pārliecināts par savu finansiālo stāvokli un nākotni. Pārskatu precizitāte un prognozējamība ļauj pieņemt sarežģītus lēmumus.

Izmantojot SIA “Mensarius” pakalpojumus, jums tiek garantēti precīzi pārskati. Tas ir pateicoties cilvēku kļūdu novēršanai. Mūs automatizētās sistēmas ar modernāko grāmatvedības programmatūru novērš cilvēcisko kļūdu iespējamību līdz minimumam. Atcerieties, ka mūs pakalpojumi ir apdrošināti.

Šis ir labākais risinājums jebkura lieluma uzņēmumiem.

 

Piekļūstiet ekspertu resursiem

Šis ieguvums ir īpaši svarīgs maziem uzņēmumiem. Protams, iespējams, ka kādam jūsu mazajā uzņēmumā ir grāmatveža pieredze vai zināšanas. Bet ar to nepietiek, lai jūsu uzņēmums sekmīgi darbotos un tam nerastos problēmās ar VID.

Dažkārt nākas saskarties ar ļoti sarežģītiem jautājumiem. Strādājot nelielos kolektīvos ir ļoti ierobežotas iespējas saņemt vērtīgu padomu. SIA “Mensarius” ir augsti kvalificētu grāmatvežu komanda ar plašiem sakariem dažādās iestādēs. Lai kāda būtu jūsu problēma, mēs vienmēr spēsim piedāvāt tai labāko risinājumu.

Jūs saņemat piekļuvi mūsu ekspertiem un moderniem rīkiem, kas var apstrādāt visus jūsu finanšu pārskatus. Mūs profesionāļi pārbaudīs jūsu finanšu dokumentus, lai nodrošinātu, ka viss notiek pareizi.

 

Izvēlieties izvērst vai samazināt

Šis ir lēmums, kas katram uzņēmumam ir jāpieņem kādā laika posmā. Faktiski tas ir kaut kas, uz ko jums katru gadu jāatbild, ja vēlaties palikt rentabli. Dažos gadījumos labāk ir ievērojami samazināt izdevumus. Citreiz vislabāk ir izmantot izaugsmes iespējas. Uz šo jautājumu ir vieglāk atbildēt, ja ir precīzi zināmi ienākumi un izdevumi.

 

Saglabājiet konfidenciālu savu finanšu informāciju

Jo mazāk cilvēku zina par jūsu darījumu finansiālo pusi, jo labāk. Bieži ir dzirdēts par gadījumiem, kad uzņēmuma darbinieki nodibina paši savus uzņēmumus un sāk konkurēt ar bijušo darba devēju. Parasti, tam galvenais iemesls ir tas, ka nelojālais darbinieks ir uzzinājis pietiekami daudz informācijas par uzņēmuma darījumiem.

Dokumentu apstrādāšana uzņēmuma iekšienē nozīmē lielākas izredzes, ka jūsu dati var noplūst.

Ja jūsu finanses apstrādā SIA “Mensarius”, jūsu dati ir drošībā. Atšķirībā no jūsu darbiniekiem, mūsu grāmatvežiem nav personiskas intereses par jūsu darījumiem. Visi faili ir šifrēti un tiek uzglabāti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Jebkāda jūsu informācija tiek kopīgota vienīgi ar jūsu norādītajām personām.

 

Kļūstiet “zaļš”

Grāmatvedības ārpakalpojumu izmantošana nozīmē samazinātu papīra izmantošanu, jo visa informācija tiek apstrādāta elektroniski uz jaunākajam tehnoloģijām balstītu makoņpakalpojumu programmatūras bāzes.

Digitalas prasmes

 

Mēs piedāvājam

 

Digitālās prasmes darba vajadzībām (40 ak.st.)

 

Mācību programmas mērķis: iegūt padziļinātas zināšanas un/vai prasmes par attiecīgo tēmu.

 

Prasības iepriekšējai izglītībai: Nepieciešamas pamatprasmes digitālo tehnoloģiju izmantošanai.

 

Kursa saturs:

 1. Informācijas iegūšana un apstrāde
 2. Datu un ierīču drošība
 3. Digitālo tehnoloģiju izmantošana komunikācijā
 4. Digitālā satura plānošana un veidošana
 5. Problēmu risināšanas prasmju attīstība

Plānotie mācību laiki: jūlija beigas un augusta sākums

Pirmdien, trešdien no 18:00-20:15 vai

Otrdien, ceturtdien no 18:00-20:15 vai

Piektdien, sestdien (piektdienās no 18:00-20:15; sestdienās no 09:00-16:00)

 

Kontaktinformācija mācību iestādē: Santa Lāma, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 22308313

 

Pieteikšanās no 27. maija līdz 28. jūnijam!

 

Piesakies mācībām tiešsaistē

 

Pieteikties 

 

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji:

 • vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam - arī strādājoši pensionāri;
 • ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, tostarp pamatizglītību, vispārējo vidējo, profesionālo vai augstāko izglītību; 
 • jaunie vecāki, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un darba attiecībās. 

 

Priekšrocības uzņemšanā sociālā riska grupu nodarbinātajiem, ja būs augsts pieteikumu skaits:

 • vecumā no 45 gadiem ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni (pabeigta vai nepabeigta pamatizglītība vai vispārējā vidējā izglītība),
 • vecumā no 50 gadiem, kas NVA projektā „Atbalsts ilgākam darba mūžam” saņēmuši rekomendāciju profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides vai neformālās izglītības programmas apguvei,
 • bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu.

 

Mācību maksa:

 • mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums,
 • mācības bez maksas ir personām ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

 

Sīkāka informācija: www.macibaspieaugusajiem.lv

 

Projekta īstenošanas pamats: Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kura īstenošanu regulē 15.07.2016. Ministru kabineta noteikumi Nr. 474 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa “Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci” īstenošanas noteikumi”

ES fondu logotipu ansamblis ESF krasains

SIA “Mensarius” grāmatvedības un finanšu ārpakalpojumu sniedzējs, aicinām savam kolektīvam pievienoties ar labām organizatora prasmēm un augstu atbildības sajūtu apveltītu kandidātu/-i amatā grāmatvedis/e

 

Darba pienākumi:

  • Uzņēmumu pilna cikla grāmatvedības kārtošana, saskaņā ar LR likumiem un normatīvajiem aktiem – dokumentu pirmapstrāde, informācijas apstrāde un iegrāmatošana

  •  Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas ievade sistēmā, apstrāde un kontrole

  • Avansa norēķinu uzskaite

  • Darba algu aprēķināšana

  • Ikmēneša atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai, partneriem un valsts institūcijām

  •  Finanšu pārskatu, gada pārskatu, bilances, nodokļu deklarāciju sagatavošana, kā arī nepieciešamo vadības atskaišu sagatavošana

  • Ceļazīmju pārbaude, kontrole

  • Profesionālās darbības vispārējo pamatprincipu ievērošana

  • Priekšlikumu sniegšana grāmatvedības un uzskaites darba pilnveidošanai

 

Sagaidām:

  • Vēlama augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs

  • Spēja strādāt dinamiski

  • Spēja apstrādāt vienlaicīgi dažāda veida informāciju

  • Loģisku domāšanu darba procesā

  • Darba pieredze grāmatveža amatā

  • Augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, precizitāte darba izpildē;

  • Latvijas Republikas normatīvo aktu zināšanas grāmatvedības un nodokļu jomā

  • Koncentrēšanās spējas, prasmi iekļauties termiņos, precizitāti

  • Komunikācijas un sadarbības prasmes

  • Izpratne par uzņēmējdarbības finansēm un grāmatvedības uzskaites principiem; labas analītiskās spējās

  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas C2 līmenī,

  • Angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • Teicamas datorzināšanas (LibreOffice, grāmatvedības programmas Zalktis un vai Moneo zināšanas)

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā

  • Iespējas pilnveidot savas zināšanas un prasmes, apmācības iespējas

  • Profesionālu kolēģu atbalstu

  • Pieredzei un zināšanām atbilstošu atalgojumu no Bruto 850,00 eur pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika no 950,00 eur atkarīgs no profesionālajām zināšanām un pieredzes

  • Pretimnākošu uzņēmuma vadību

  • Ērtu un mūsdienīgus darba apstākļus birojā Rīgas centrā, netālu no Uzņēmumu reģistra

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 22308357

Svarīgas nianses un knifi, kas katram uzņēmumam, darba devējam, saimnieciskās darbības veicējam jāsakārto savā uzņēmuma saimniecībā, lai neradītu zaudējumus - datu drošība!

Praktisks seminārs- regulas, likuma skaidrojums un diskusijas par to, kas katram dalībnieka būtu jāveic, lai datu saimniecība būtu sakārtota.

“Fizisko personu datu apstrādes vispārīgie nosacījumi un prasības saistībā ar vispārīgās datu aizsardzības regulas spēkā stāšanos”.
Iekļautās tēmas:
- esošais tiesiskais regulējums, tajā noteiktie galvenie principi, prasības un nosacījumi fizisko personu datu apstrādē;
- videonovērošana, sensitīvie dati, termiņu skaidrojums;
- uzņēmuma mārketinga iespējas;
- datu uzglabāšana LV, ES, citās valstīs.
- jautājumi un atbildes


Semināru vadīs Linda Miezīte- vadītāja, grāmatvedis konsultants, lektore ar 18.gadu pieredzi biznesā.

Kad un kur notiks?
Semināra norise: 2019.gada 24. maijā no plkst.15:00 – 17:00.
Vieta: Mensarius SIA, Pērses iela 9/11, Rīga, 4.stāvs.
Dalības maksa: Piesakoties līdz 30.04.2019 30.00 EUR pēc 48,00 (PVN iekļauts)

SIA Mensarius un SIA Grāmatvedība biznesam klientiem, kuriem noslēgts līgums par grāmatvedības pakalpojumiem 50% atlaide.

Atlaides nesummējas.

Pieteikties uz semināru

Jautājumi: Linda 29715835

 Meklējam datorkursu pasniedzēju 

programmas - datorprasmes ar priekšzināšanām, bez priekšzināšanām, darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice un Web lapu izstrāde.

Izaicini sevi, lai sniegtu zināšanas citiem ar gandarījumu.

Vispārējs apraksts:

   • darbs no 08:00-21:00. (vienojoties par grafiku)
   • darba vietas Rīgā, Pērses ielā 9/11
   • samaksa vienojoties (darba līgums vai autoratlīdzība, sākot no 5 eur bruto par 0,45 min);
   • jauks kolektīvs, darbs Rīgas centrā.

 

Nepieciešamās prasmes:

   • Pieredze datorkursu pasniedzēja darbā;
   • Atbilstoša izglītība;
   • Pozitīva personība.

CV un pieteikuma vēstuli iesūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..