Izvēlieties kādu no zemāk redzamajiem jautājumiem, lai uzzinātu atbildi.

KURSU APMEKLĒTĀJIEM

Jāiet uz savu reģionālo Nodarbinātības valsts aģentūras filiāli un tur jāreģistrējas mācībām. Tieši tur tiek izsniegti kuponi, ar kuriem var mācīties bez maksas. 

Zvaniet uz mūsu mācību centru pa telefonu: 22 30 83 13 (Mācību daļa) un piesakiet apmeklējumu. Vai arī nāciet uz Pērsies iela 9/11, Rīga, LV-1011, kods 10 un reģistrējieties apmācībai.

Mācības notiks Pērses ielā 9/11 (tajā pašā ēkā, kur Jums aizpildīja kuponu).

Līdz jāņem kupons un personu apliecinošs dokuments.

Tas jānes atpakaļ uz Nodarbinātības valsts aģentūras filiāli, kura to izsniedza, un tur Jums būs jāaizpilda līgums par apmācībām.

Jūsu koponā būs ierakstīts mācību sākuma un beigu datums. Dažas dienas pirms apmācību sākuma mūsu mācību centra darbinieks ar Jums sazināsies un atgādinās par kursu sākumu.

 

GRĀMATVEDĪBAS PAKALPOJUMU SAŅĒMJIEM

Sazinieties ar Lindu Miezīti pa tālruni 29715835 vai uzrakstiet e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Lai izvērtētu Jūsu uzņēmumu mums būs nepieciešama iepriekšējā perioda virsgrāmata, darbības apraksts, dokumentu apjoms. Pēc iepazīšanās ar Jūsu uzņēmumu varēsim piedāvāt apkalpošanas cenu Jūsu uzņēmumam.

Jā, protams. Jebkurš klients var saņemt konsultāciju par samaksu.

Konsultācijas cena ir 35,00 eur par stundu ar PVN. 

Nē, konsultācijas iespējamas klātienē un izmantojot skype Jums izdevīgā laikā, kā arī, iepriekš vienojoties, sestdienā vai svētdienā.