Piedāvājam valodu kursus uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem ar jebkuru valodas priekšzināšanu līmeni. Mācības vada profesionāli vietējie pasniedzēji.

Nodarbības piedāvājam apmeklēt gan SIA “Mensarius” telpās Pērses ielā 9/11, Rīgā, gan Jūsu uzņēmuma vai iestādes telpās jebkurā vietā Latvijā.

Grupas veidojam, ņemot vērā konkrētā uzņēmuma vai iestādes apmācību mērķus un darbinieku valodas priekšzināšanu līmeņa pārbaudes rezultātus. Piedāvājam jebkuras intensitātes un ilguma kursus. Minimālais akadēmisko stundu skaits, ko iesakām, ir 80 akadēmiskās stundas.

Pirms mācību uzsākšanas notiek darbinieku zināšanu līmeņa testēšana konkrētajā valodā, kā arī mācību laikā regulāri veicam apmācāmo zināšanu progresa novērtējumu.

Mēs piedāvājam:

  • latviešu valodas kursus
  • krievu valodas kursus
  • angļu valodas kursus
  • vācu valodas kursus, u.c.

Sīkāka informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: 22308357, 22308313