skolnieki

 Nometnes uzdevumi - Radīt un uzturēt piederības sajūtu Latvijai. Saistošā veidā iepazīstināt ar Latviju - tās novadiem, ar to daudzveidību ekskursijās, pārgājienos, spēlēs un radošajās nodarbībās, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vasaras brīvlaikā, kā arī dažādu sociālo grupu integrāciju un sadarbības veicināšanu.

Tēma un saturs – Izglītojoši izzinošo aktivitāšu galvenā tēma ir Latvijas daudzveidība, kuru atklāsim jautru piedzīvojumu veidā. Katru dienu dosimies tālākos vai tuvākos izbraukumos pa Latviju.

Darba metodes – spēles un ekskursijas apvienojums, pārgājieni un komandu saliedēšana,  lai nometnes laiks aizritētu aizraujoši un būtu piedzīvojumiem bagāts.

Nometnes laikā dosimies:

Uz Skrīveriem - nogaršot gardos Skrīveru saldumus;

Uz Lāču maizes ceptuvi – cepsim cepumus un īstu rupjmaizi īstā ceptuvē;

Uz Ķegumu (brauksim ar vilcienu) – uzzināsim visu par elektrību;

Uz Tukumu – pastaigāsimies pa sajūtu takām;

Rīgā – varbūt nokļūsim kāda Rīgas teātra aizskatuvē (Nacionālais teātris, Nacionālā opera vai leļļu teātris), bet varbūt pabūsim Brīvības pieminekļa sirdī!!!

Pieteikties nometnei varat uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., sūtot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku e pasta adresi un telefona nr., norādot nometnes laiku, uz kuru vēlaties pieteikties.

Nometne notiks no 3.jūlija līdz 7.jūlijam vai 14.augusta līdz 18.augustam

Nometnes vadītāja Dita Barona un Santa Lāma.
Dalības maksa 110,00 EUR nedēļā (ietilpst ēdināšana, ieejas maksas, ceļa izdevumi).

Tikšanās vietā – Pērses ielā 9/11, 4.st., Rīga

Ja rodas jautājumi, zvaniet!

Santa Lāma 25884776